فیلر

فیلر

امروزه تعدادی پرکننده پوستی در بازار وجود دارد، که در کلینیک اسید هیالورونیک یک ماده مغذی است که قبلاً به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد، اما با افزایش سن به مرور زمان از بین می رود. هیالورونیک اسید می تواند تا 1000 برابر وزن خود آب را نگه دارد، به همین دلیل است که یک عامل فوق العاده برای هیدراتاسیون است.زیبایی MD از خانواده محصولات Juvéderm استفاده می کنیم که پرکننده های پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک هستند و بسیار تاثیر گذارهستن.

پرکننده های پوستی درمان های تزریقی غیر جراحی هستند وسر پایی هستن که مانند هرگونه تزریقی پوستی ، از طریق استفاده از سوزن های بسیار ریز و نازک تجویز می شوند و در بیشتر موارد حاوی لیدوکائین (یک بیهوشی داخلی) هستند تا در کل روش احساس راحتی کنید. بسته به مناطقی که تحت درمان قرار می گیرند، درمان های پرکننده پوست می تواند در هر جایی بین 30 تا 60 دقیقه طول بکشد هیچ زمان بهبودی وجود ندارد، بنابراین می توانید بلافاصله پس از درمان، فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید.

انتخاب مناسب ترین پرکننده:
در حال حاضر طیف گسترده‌ای از مواد پرکننده و مارک‌ها با جریان به ظاهر بی‌پایانی از محصولات جدید و نوظهور در دسترس هستند اما بسیاری از {جدیدترین و بهترین} محصولات ایمن یا مؤثر نیستند و در نهایت از بین می روند.گاهی اوقات تنها پس از ماه ها تا سال ها عرضه محصولات در بازار و پس از درمان بسیاری از بیماران، پزشکان متوجه می شوند که محصولات نتوانسته اند نتایج پیش بینی شده را ارائه دهند. درک بیولوژی ترکیبات پرکننده فعلی که توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) تایید شده اند، انتخاب بهترین درمان را تسهیل می کند. ما سیلیکون را در بحث خود گنجانده‌ایم که اگرچه استفاده از لوازم آرایشی آن غیرقابل برچسب است، زیرا سابقه آن به عنوان یک ماده پرکننده وعلاقه مداوم برخی پزشکان به پتانسیل آن به عنوان یک درمان و زیبا جویان مؤثر است.
پرکننده ها روشی مطمئن و مطمئن برای دستیابی به افزایش حجم وکاهش نواقص در اعضای صورت شما هستند. انتخاب پرکننده مناسب نقش بسزایی در دستیابی به نتایج مطلوب دارد.

با هزاره یک تغییر مفهومی در رویکرد به جوانسازی صورت، از روش‌های جراحی کاهشی به سمت تکنیک‌های ترمیم حجم افزودنی ایجاد شد است.درک اهمیت کاهش حجم برای ویژگی‌های پیری، نحوه درمان صورت بالغ را مجدداً تنظیم کرده است.ودر حالی که مداخله جراحی حیاتی است، پر کردن حجم برای دستیابی به ظاهری جوان‌ تر در خط مقدم علم زیبایی‌شناسی است. فیلرهای صورت، مواد درمانی تزریقی برای تقویت بافت نرم، راهی ایده آل وسریع برای بازگرداندن حجم و کانتور صورت هستند. فیلرهای صورت طیف وسیعی از بیماران را به خود جلب می کند، از آنهایی که به دنبال حداقل بهبود زیبایی هستند تا کسانی که به دنبال مکمل موثر برای جراحی صورت هستند. به این ترتیب، تزریق فیلر صورت برخی از متداول‌ ترین روش‌های زیبایی هستند. نتایج سریع و قابل اعتماد؛ و کمترین زمان از کار افتادگی، انفجاری در تعداد پرکننده های تجاری موجود بوده است. در حالی که بسیاری از مواد پرکننده وعده داده اند، برخی دیگر نادیده گرفته شده و یا حتی جرم انگاری شده اند. با توجه به انواع پرکننده‌ها و مارک‌های متعددی که در حال حاضر در ایالات متحده و سراسر جهان موجود است، تصمیم‌گیری برای استفاده از فیلر صورت، زمان استفاده و دلیل استفاده از آن، می‌تواند فرآیند پیچیده‌ای باشد.
جراح زیبایی با درک کامل محصولات پرکننده، انتخاب مناسب فیلر، انتخاب بیمار محتاطانه و تکنیک های تزریق مناسب، می تواند انتظار بیماران راضی با اصلاح حجم موثر داشته باشد و در زیبایی تاثیر بسزایی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *